Nedaudz vēstures

Mēs esam ģimene no Rīgas, kurā nesen piedzima burvīgs mazulis. Kā jau visi vecāki, mēs ilgi meklējām to, kas varētu iepatikties mazajam un, galvenais, nodarbināt viņu uz kādu laiku! Atradām daudzas atsauksmes par Alilo zaķēniem. Izrādījās, ka sajūsmā ir gan vecāki, gan bērni!

Stingri nolēmām, ka mums ir vajadzīga šī rotaļlieta. Taču izrādījās, ka ne Latvijā, ne Lietuvā, ne Igaunijā tā nav nopērkama. Tāpat atklājām, ka daudzi vecāki no Latvijas meklē šo rotaļlietu, tomēr bez rezultātiem. Vērsāmies pie draugiem no Krievijas un Baltkrievijas, lai atsūta mums rotaļlietu, taču arī tur visiem piegādātājiem zaķēni bija beigušies! Un te mēs sapratām, ka jāņem viss savās rokās un ar steigu jāved gudros zaķēnus uz Baltijas valstīm!

Sazinājāmies ar ražotni, veicām pasūtījumu, izstrādājām latviski, krieviski un angliski runājošus zaķēnus. Tā mēs ieguvām ekskluzīvas zaķīšu izplatītājtiesības Latvijā! Mēs esam ļoti priecīgi, ka beidzot arī Latvijas ģimenēs parādīsies tāds burvīgs un gudrs draugs – zaķēns Alilo!